FİRMALAR

Neden Bilisimcv.com Bilisimcv.com firmalar için eleman seçme sürecinde zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamak için tasarlanmıştır. Bilisimcv.com'a vereceğiniz ilanlarla Türkiye'nin her yerinden hatta yutdışından aradığınız adayı bulabilirsiniz.

Doğru Aday: Çok uzun süren klasik metodlara kıyasla doğru adaylara online ortamda en kısa sürede ulaşılır. Bilisimcv.com gizlilik ilkesi nedeniyle başka bir yerde bulmakta zorlandığınız üst düzey pozisyonlardaki özgeçmişlere ulaşma şansınız olur.

İlan Verme: Bilisimcv.com'da istediğiniz zaman aradığınız pozisyonu ayrıntılı bir şekilde ilan edebilirsiniz.

Başvurularda Arama: Bilisimcv.com üzerinde yayınladığınız ilanlara yapılan başvuruları inceleyebilir, aradığınız niteliklere göre başvurular arasından arama yapabilirsiniz.

Başvuru Cevaplama: İnsan Kaynakları Bölümlerinin en çok zaman ve uğraş gerektiren işlemlerinden olan, başvuru cevaplama, Bilisimcv.com'un oluşturduğu sistem sayesinde dakikalarla ölçülen kolay bir işleme dönüşür.

Mesaj: Seçtiğiniz adaylarla Bilisimcv.com mesaj sistemiyle kolay iletişim imkanı sağlar.

Aday Havuzu: Birbirinden farklı formatlardaki özgeçmişleri inceleyip aradığınız adaya ulaşmak için kaybedeceğiniz vakit yerine, online ortamda aradığınız adayın kriterlerini seçip, aynı formatta hazırlanmış özgeçmişlere çok hızlı ulaşılır.

Aday Listeleme: Bilisimcv.com'da seçtiğiniz adaylara daha sonra kolay ulaşabilmek için adayları listelerinize ekleyebilirsiniz.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012