Gizlilik Prensibi

Bilisimcv.com'da Cv'nizi oluştururken kimlik bilgilerinizi açığa çıkaran bazı bilgileri, istemediğiniz sürece doldurmayabilirsiniz.Yani eğer iş arayışınızın çalıştığınız firma yada başka firmalar tarafından duyulmasını istemez iseniz ad-soyad, adres, telefon vs. alanları boş bırakabilirsiniz.Bu alanlar Cv formunda belirtilmiştir.Dolayısıyla üye firmalarımız Cv'nizi incelerken sizin yetkinliklerinize göre değerlendirme yapmaktadırlar.Eğer ad-soyad, adres, telefon vs. alanları boş bıraktıysanız sizinle kontak kurmak isteyen üye firmalarımız size Bilisimcv.com mesaj sistemiyle site üzerinden ulaşabilirler.Aynı zamanda Cv formunda doldurduğunuz Temas kurulacak kişi ve telefonu vasıtasıyla dolaylı yoldan sizinle irtibata geçebilirler.

Site üzerinde oluşturduğunuz Cv'niz aktif durumda ise üye firmalarımız veritabanı içerisinde yaptıkları aramalarda Cv'nize her an ulaşabilirler.Eğer iş arayışınıza ara verdiyseniz ve üye firmaların veritabanı içinde yaptıkları aramalarda size ulaşmalarını engellemek isterseniz Cv'nizi pasif hale getirebilirsiniz.Cv'nizin pasif olduğu durumda hiçbir üye firma Cv'nize ulaşamaz.Aynı zamanda bu durumlarda kısa bir süre Cv'nizi aktif ederek dileğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz.Dolayısıyla sadece ilanına başvuru yaptığınız firma tarafından Cv'niz incelenecektir.

Kullanıcılara ait bilgiler sadece üye firmalarımız tarafından görülmektedir.

Eğer Bilisimcv.com da kullandığınız şifrenizin başkası tarafından kullanıldığından şüphe ediyorsanız şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Bilisimcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012