Bilisimcv.com Hakkında

Bilisimcv.com iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan internette bir insan kaynakları sitesidir.İş arayanlar Bilisimcv.com'da oluşturdukları Cv'leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler.Bireysel kullanıcılar yada başka bir deyişle iş arayan profesyoneller Bilisimcv.com'a üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

Bilisimcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

Bilisimcv.com yüzde yüz aday gizliliği ilkesi ile kurulmuştur.Cv'sini oluşturan aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak (Ad soyad, telefon, adres vs.) bilgileri doldurmamakta serbesttir.Cv'sinde yetkinliklerini belirterek firmaların kendisine ulaşmasını sağlama hakkına sahiptir.

Cv'lerin firmalar tarafından incelenmesi iki şekilde sağlanmaktadır.

i- Üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara bireysel kullanıcılarımızın başvuru yapmaları ve başvuruların üye firmalarımız tarafından incelenmesi,

ii- Üye firmalarımızın aday veritabanı içerisinde belirledikleri kriterlerle arama yapmaları sonucu çıkan Cv'leri incelemeleridir.

Bilisimcv.com faaliyetlerine 2000 yılı Eylül ayında başlamıştır. Bilisimcv.com başladığı günden itibaren internet teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı bir şekilde aktarmaktadır.

Bireysel üyelik avantajları öğrenmek ve Cv'nizi oluşturmak için tıklayınız.

Firma olarak üyelik avantajlarını öğrenmek ve Firma Üyelik Bilgi Formunu doldurmak için tıklayınız.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012