Kullanım Şartları

Bu bölüm Bilisimcv.com'un genel kullanım şartlarını, genel ve yasal sorumlulukları içermektedir.Sistemi kullanmadan önce aşağıda yazanları okumanız ve sistemi kullanmanız durumunda bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelir.Eğer bu sayfada yazılı şartları kabul etmez iseniz lütfen sistemi kullanmayınız.Bu sayfada bulunan genel kullanım şartlarını Bilisimcv.com dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.Siteyi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı okumanız tavsiye edilir.

Kullanım Kuralları

Bilisimcv.com herkese açık bir sitedir.Bireysel kullanıcılar için verilen hizmetler aksi belirtilmediği taktirde ücretsizdir.Aşağıdaki durumlarda sitenin kullanımı tarafımızdan engellenebilir.Kasıtlı ve kasıtsız aşağıda belirtilen bazı durumlardan birini yapan ilgili kişi yada kişiler hakkında Bilisimcv.com'un her türlü kanuni hakkı saklıdır.

* Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
* CV dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
* Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
* Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
* Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda,
* Virüs vasıtasıyla sitenin çalışmasını engellemek,
* Siteyi kullanan diğer kullanıcı bilgilerine girmek veye girmeye çalışmak.

İçerik Kopyalanması

Sitede sunulan içerik kişisel kullanım içindir.Tamamen sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi maksadı ile sitede yapılan tüm çalışmaların her hakkı saklıdır. Bilisimcv.com'un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır.Ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bilisimcv.com'un haberi olmaksızın siteye link vermek, sitede yayınlanan herhangi bir öğeyi başka bir mecra yada internet sitesinde yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca sitenin tasarımı ve veritabanı oluşturulmasında ,aynı zamanda tüm kullanıcılara sağlanan fonksiyonların hazırlanmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Genel Sorumluluklar

Site içerisinde daha önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı Bilisimcv.com tarafından saklı tutulmaktadır.

Sitede yer alan bireysel kullanıcı ve firma bilgilerinden Bilisimcv.com sorumlu tutulamaz.

Sitede Cv'sini oluşturan adayın ilettiği her türlü bilginin tek sorumlusu adaydır.Aday bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir.

Bilisimcv.com veritabanında bulundurduğu Cv'lerin sorumluluğunu alamaz.Sitenin üyelerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir sorumluluğu yoktur.Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adaylar kendileri sorumludur.

Bilisimcv.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır.Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Bilisimcv.com'a bu konu ile ilgili bir sorumluluk yüklenemez. Bilisimcv.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir.

Bilisimcv.com konusu suç oluşturan içeriklere erişimi engelleyecek tedbirleri almaktadır.

Bilisimcv.com bu sitede yer alan her türlü bilgi, haber, makale ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik prensiplerine bağlı kalmak şartı ile siteyi kullanan bireysel üyelerimizin bazı bilgileri sitenin daha fonksiyonel bir hal alması gerekçesiyle üye firmalar ile paylaşılabilir. Bilisimcv.com gizlilik prensiplerine sadık kalarak bazı pazarlama faaliyetlerinde üye bilgilerini kendisi için kullanabilir.

Bilisimcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012