FİRMALAR

Bilisimcv.com Türkiye'de iş arayanlarla işverenleri online ortamda buluşturan internette tek %100 gizlilik ilkesi ile çalışan insan kaynakları sitesidir.

NEDEN Bilisimcv.com:
Bilisimcv.com firmalar için eleman seçme sürecinde zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamak için tasarlanmıştır. Bilisimcv.com'a vereceğiniz ilanlarla Türkiye'nin her yerinden hatta yutdışından aradığınız adayı bulabilirsiniz.

DOĞRU ADAY:
Çok uzun süren klasik metodlara kıyasla doğru adaylara online ortamda en kısa sürede ulaşılır. Bilisimcv.com gizlilik ilkesi nedeniyle başka bir yerde bulmakta zorlandığınız üst düzey pozisyonlardaki özgeçmişlere ulaşma şansınız olur.

İLAN VERME:
Bilisimcv.com'da istediğiniz zaman aradığınız pozisyonu ayrıntılı bir şekilde ilan edebilirsiniz.

BAŞVURULARDA ARAMA:
Bilisimcv.com üzerinde yayınladığınız ilanlara yapılan başvuruları inceleyebilir, aradığınız niteliklere göre başvurular arasından arama yapabilirsiniz.

BAŞVURU CEVAPLAMA:
İnsan Kaynakları Bölümlerinin en çok zaman ve uğraş gerektiren işlemlerinden olan, başvuru cevaplama, Bilisimcv.com'un oluşturduğu sistem sayesinde dakikalarla ölçülen kolay bir işleme dönüşür.

MESAJ:
Seçtiğiniz adaylarla Bilisimcv.com mesaj sistemiyle kolay iletişim imkanı sağlar.

ADAY HAVUZU:
Birbirinden farklı formatlardaki özgeçmişleri inceleyip aradığınız adaya ulaşmak için kaybedeceğiniz vakit yerine,online ortamda aradığınız adayın kriterlerini seçip,aynı formatta hazırlanmış özgeçmişlere çok hızlı ulaşılır.

ADAY LİSTELEME
Bilisimcv.com'da seçtiğiniz adaylara daha sonra kolay ulaşabilmek için adayları listelerinize ekleyebilirsiniz.

İŞ ARAYANLAR

İş arayanlar Bilisimcv.com'a üye olarak kariyerlerini profesyonel olarak Bilisimcv.com'un sunduğu avantajlarla yönetme şansına sahipler.

İLANLARA BAŞVURU:
Fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz özgeçmişinizi Bilisimcv.com üzerinde oluşturarak, eleman seçme işlemlerini Bilisimcv.com'dan sağlayan üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURULARIM:
Yaptığınız başvurularınızı online olarak takip edebilirsiniz.

İŞ ALARMI:
Bilisimcv.com üzerinde yeni yayınlanan ilanlardan haberdar olup, başvuru yapma imkanı elde edeceksiniz.İş Alarmı sayesinde çalışmayı tercih ettiğiniz iş alanlarında yayınlanan tüm yeni ilanları e-posta aracılığıyla takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

CV GÜNCELLEME:
Bilisimcv.com üzerinde oluşturduğunuz özgeçmişinizdeki bilgileri istediğiniz an güncelleyebilirsiniz. Özgeçmişinizi güncellediğiniz anda yapmış olduğunuz ilan başvurularınız dahil tüm işverenler özgeçmişinizin son halini görürler.

MESAJLARIM:
Bilisimcv.com mesaj sistemi aracılığıyla firmalardan size gönderilen mesajları takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK:
Bilisimcv.com'un gizlilik prensibi sayesinde oluşturacağınız özgeçmişinizde Ad,soyad,adres,telefon ve çalıştığınız firma bilgilerinin saklı kalmasını istiyorsanız bu bilgileri doldurmayabilirsiniz.Kimliğinizin açığa çıkması ve iş arayışınızın başkaları tarafından bilinmesini istemeyebilirsiniz.Bu durumda kimliğinizi açığa çıkarabilecek bu bilgileri boş bırakabilirsiniz.

Bilisimcv.com VERİTABANI:
Aynı zamanda üye firmalarımızın, personel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla veritabanı içinde yapacakları araştırmalarında özgeçmişinizi inceleme imkanları olacak.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012